Yöntem inşaat iş başvurusu yap

Yöntem inşaat iş başvurusu ile siz de hayal ettiğiniz işe kavuşabilirsiniz.Yöntem inşaat  22 yıldır faaliyet gösteren bir firmadır. İnşaat ve mühendislik sektöründe bina güçlendirme projelerinin uygulanması gibi konularda lider konumda yer alan Yöntem inşaat, İzmir’de kurulmuş olup, sürekli gelişmektedir. Amaçları arasında her zaman son teknolojiyi kullanarak inşaat sektörüne hız kazandırmaktır. Aldığı işi planlanan sürede teslim etmek için elinden gelenin fazlasını yaparak müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermektedir.

Yöntem inşaat; yapısal onarım ve güçlendirme uygulamaları, inşaat taahhüt ve tadilat işleri ve yapı kimyasal uygulamaları ve izolasyon işleri konusunda faaliyetlerine devam ederken yaptığı personel alımları ile de ülkemiz iş istihdamına katkıda bulunmaktadır. Yöntem
inşaat şuan için iş geliştirme mühendisi, proje müdürü,sekreter,alet operatörü ve saha mühendisleri gibi pozisyonlar için eleman alımı yapacak. Başvuruda bulunmak isteyenler yöntem inşaat insan kaynakları departmanından iş başvurusu yapabilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.