Yüksel inşaat iş başvurusu

 Yüksel inşaat iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki bağlantımız ile yüksel inşaat insan kaynakları departmanına ulaşabilir açık iş ilanlarına özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Yüksel İnşaat şirketi 1963 senesinde Ankara'da kurulmuştur. İnşaat şirketi ilk kurulduğunda ülkemizde yer alan limanların yapımını gerçekleştirmekteydi fakat daha sonralarda enerji, ulaşım ve arıtma gibi bir çok projelere de girmiştir. 1997 senesinde Yüksel İnşaat bir çok alanda faaliyet gösteren şirketlerini bir araya toplamak amacı ile Yüksel Holding'i kurmuştur ve bu holding çatısı altında bulunan turizm, inşaat, savunma sanayi ve güvenlik gibi saymadığımız bir çok şirket barınmaktadır.

Yüksel İnşaat, 1999 senesine geldiğinde İso kalite belgelerini almıştır. Yüksel İnşaat firması ülkemizde bir çok proje gerçekleştirmektedir bunun yanı sıra bir çok uluslararası projelerde de imzası bulunmaktadır. Şirketin projelerini gerçekleştirdiği ülkelerden bazıları ise; Kazakistan, Özbekistan, Ukrayna, Gürcistan ve Suudi Arabistan'dır. Sizlerde bu büyük ve halen daha büyümekte olan inşaat şirketinde çalışmak istiyorsanız hemen Yüksel İnşaat iş başvurunuzu yapabilirsiniz.
Yüksel İnşaat iş başvuru formu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.