İş Garantili Pasta Ustası Kursu Açıldı

 İşsiz arkadaşların bir diğer yardımcısı da iş garantili kurslar olmaktadır. Özellikle meslek sahibi yapan iş garantili kurslardan mezun olan arkadaşlar tabiri caizse havada kapılarak istihdamı sağlanıyor. Böylece piyasadaki kalifiye eleman sorununa da bir çare bulunuyor.

İŞ GARANTİLİ KURSLAR PERSONEL ALIMI İŞ BAŞVURUSU

İzmir Şekerciler ve Pastacılar Odası ile İzmir Fırıncılar Odası, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin desteğiyle İzmirde İşkur desteği ile iş garantili pasta ustası yetiştirme kursu açıldı. İş garantili kurs süresi boyunca kursiyerlerin 20 tl günlük yevmiye aldığı ayrıca SSK sigortasının yapıldığı açıklandı.
İş garantili pasta ustası kursları

 Umem Destekli bu projeye katılmak İş garantili meslek sahibi olmak isteyen arkadaşları İzmir Karabağlar meslek edindirme merkezine bekliyoruz. Haftanın 6 günü eğitim verilen kursiyerler kurs sonunda bir altın bilezik ile piyasada iş bulabiliyorlar.

 İŞKUR UMEM projesi hakkında iş garantili kurslar için
düşüncelerinizi bizlere aşağıdaki yorum bölümünden iletmenizi bekliyoruz.

 Sitemizdeki diğer iş garantili kurslar hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

 25 TL günlük harçlık ile açılan iş garantili Satış elemanı yetiştirme kurs detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

2500 tl maaş ile eleman bulamayan firmalar İş garantili kurs ile dertlerine çare arıyor. Detaylar ve başvuru için tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.