Temsa Japon Ortak İle Büyüme Yolunda - Temsa İş Başvurusu

Temsa iş makineleri yabancı ortak ile büyüme yolunda büyük bir adım attı. iş makinaları sektöründe liderliğe oynayan Temsa personel alımlarına yeni yatırımlar ile devam ediyor. İş makinaları sektöründeki büyüme istihdam olanaklarına da pozitif etki sağlıyor. Temsa iş başvurusu yapmak için sizde aşağıdaki bağlantımızı kullanabilirsiniz.
Temsa iş başvurusu

Sabancı Holding Sanayi Grup Başkanı Mehmet Pekarun konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Temsa Global bünyesindeki iş makinaları işinin geçen yıl Mart ayı sonu itibarıyla, topluluğun iş makinaları alanında gördüğü büyüme fırsatlarına paralel olarak, Temsa Global bünyesinden ayrılıp ve iştirak olarak yapılandırıldığını hatırlattı.

Pekarun şöyle devam etti: “Temsa İş Makinaları, iş kolu yönetiminde önemli uygulamaları hayata geçirdi. Pazar payında önemli kazanımlar elde etti ve geleceğe dönük büyüme planlarını oluşturdu. Şimdi de, büyüme hedefine giden yolda, Japonya’nın iş makinaları sektöründe de bir
çok uluslararası distribütörlükleri olan Marubeni ile  bir ortaklık kurma çalışmalarına başlanmıştır. Şirketin hisse yapısında, Sabancı Topluluğu iştirakleri yüzde 51 oran ile çoğunlukta kalacaktır.  Bu ortaklık, şirketin iş makinaları sektöründe büyümesi için atılan bir adımdır. Süreç izinlerin alınmasından sonra tamamlanacaktır.”
Temsa iş başvurusu yapmak yada açık iş ilanlarına ulaşmak isteyen arkadaşlar buradaki bağlantımıza tıklayarak sabancı holding bünyesindeki Temsa insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz.

Diğer yararlı bağlantılarımız:
Aselsan iş başvurusu
Borusan iş başvurusu
Karsan iş başvurusu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.