THY Memur Alımı 2014 İş Başvurusu

THY bugün yayınladığı memur alımı ilanı ile 2 yıllık üniversite mezunu memur alımı yapacağını duyurdu. THY Aşağıdaki temel özelliklere uygun memur adayları arıyor. THY memur alımı için herhangi bir son başvuru tarihi bulunmuyor. Kurum yeterli başvuru sayısına ulaştığında başvuru alımlarına son verecek

THY PERSONEL ALIMI 2014 İŞ BAŞVURUSU

Türk hava yolları memur alımı ile ilgili her türlü yorum görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletmenizi istiyoruz.
THY memur alımı


THY A.O. Memur Adayları Arıyor

Genel Özellikler

T.C. vatandaşı olmak

Adli sicil kaydı veya adli sicil arşiv kaydı bulunmamak

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, en az 1 yıl tecilli veya muaf olmak

01.01.1990 ve sonrasında doğmuş
olmak

2 yıllık Meslek Yüksekokulu/Ön lisans (maliye, işletme yönetimi, muhasebe ve vergi uygulamaları, pazarlama, muhasebe) mezunu olmak

İyi derecede İngilizce bilmek (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olmak) İkinci yabancı dil tercih nedenidir.

Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol

Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir.

İlan, yeterli sayıda başvuru alınana kadar yayında kalacaktır.

İlan kriterlerini sağlayan adaylar önce yazılı sınava, başarılı olanlar mülakata davet edilecektir. Sınavlarda başarılı olan adaylara mülakat aşamasında Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğü (İstanbul) bünyesinde hangi departmanlar için değerlendirme yapılacağı bildirilecektir. Mülakat öncesinde adayların yukarıda belirtilen kriterlere uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir.

İlginizi çekecek diğer hava yolu şirketleri iş başvuru formları:
Atlas jet iş başvurusu
Pegasus iş başvurusu
Sun express iş başvurusu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.