İETT İş Başvurusu

iett iş başvurusu
 İETT personel alımı yapmaya yeni güzergahlar ve yeni otobüs alımları ile devam ediyor. Malum İstanbul trafiği her geçen gün yeni araçların katılması ile keşmekeş bir hal almaya devam ediyor. İETT insanların yaşam kalitesini arttırmak, ucuz ulaşım sağlamak ve bir nebze de olsa çevreye duyarlılık için toplu taşıma araçlarını daha fazla kullanmaya davet ediyor. İETT iş başvurusu yaparak sizler de bu köklü, kamu yararını gözeten kuruluşta iş olanaklarına ulaşabilirsiniz.

İETT Şoför Alımı Şartları Neler?


İETT'de şoför olmak isteyen arkadaşlar öncelikle başvurunuzu herhangi bir İETT şubesine yapabilirsiniz. İETT İş başvurusu ve İETT şöförlük başvurusu yapacak adaylar sözlü ve yazılı sınavdan geçeceklerdir. Sözlü ve yazılı sınavdan önce başvuru belgenizde mutlaka eğitim durumunuzu, tecrübe ve referanslarınızı iletiniz. İETT
başvurunuzun geçerli sayılması için bir de genel şartlar bulunmakta. Bunlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, E Sınıfı ehliyetine sahip olmak, Lise veya dengi bir okul mezunu olmak, Şöförlük tecrübesine sahip olmak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.