MİT İş Başvurusu

 Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) personel alımı için zaman zaman kendi insan kaynakları sitesinde yayınladığı ilanlar için özgeçmiş toplamaya devam ediyor. Yeni yayınlanan 26 kadro için CV bilgileri toplayan MİT iş başvuru formuna aşağıdaki bağlantımızdan ulaşabilirsiniz. MİT memur alımlarında KPSS puan şartı aramıyor fakat çok iyi derecede İngilizce bilgisi istiyor. MİT insan kaynakları sayfasına ulaşmak isteyen arkadaşlar buradaki bağlantımızı kullanarak MİT iş başvurusu yapabilirsiniz.
Mit iş başvurusu

MİT Müsteşarlığı, Arapça dil uzmanlığı için başlatılan "özgeçmiş bırakma" yöntemini, istihbarat uzmanı, bilim ve teknoloji uzmanı ile tekniker branşları için de uygulamaya koydu.
Bu yöntemle internet sitesinin "kariyer" bölümünü de yenileyen MİT, insan kaynağında aradığı bilgilere burada detaylı bir şekilde yer veriyor.
KPSS şartı aramayan ve yabancı dil becerisine büyük önem veren MİT, toplam 26 uzmanlık alanında özgeçmiş toplamaya başladı.
Konuya ilişkin müsteşarlığın internet sitesinde detaylı açıklamalar yer alıyor. Uygulamayla internet sitesinden online olarak özgeçmiş de bırakılabiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.