MİT Özgeçmiş Gönder

 MİT sıra dışı bir yöntem ile sıra dışı elemanlar arıyor. Evet yanlış okumadınız, Mit müsteşarlığı yeniden yapılanma sürecinde çoğunlukla Siber casusluklar ile mücadele edebilecek elemanlar alacak. MİT Genelkurmaydan kendilerine devredilen GES kadrosunda çalıştırmak üzere istihbarat elemanları alacak. MİT yetkililerinden yapılan açıklamaya göre eğitim durumunuz ne olursa olsun Cv bilgilerinizi MİT insan kaynakları departmanına göndermeniz yeterli olacak.
Mit sıra dışı eleman alımı
MİT Müsteşarlığı istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker de alacak. Eleman alımıyla ilgili başvurular resmi internet sitesi ile posta koduyla kabul edilecek.
ÖZGEÇMİŞ BIRAKIN
MİT, eleman alımıyla ilgili yaptığı duyuruda şöyle dedi: “Eğitim derecenizi veya uzmanlığınızı sıra dışı bir kariyer ile geliştirmek, küresel tehdit ve fırsatların ülkemiz lehine yönetilmesinde sorumluluk üstlenmek istiyorsanız MİT Müsteşarlığı’na özgeçmiş bırakmak doğru bir tercih olacaktır. SİB bünyesinde görev almak üzere sinyal analiz ve uygulamaları, mobil uygulama geliştirme, kripto ve kripto analiz, ağ yönetim, siber faaliyetler, sistem yönetim uydu haberleşme, veri tabanı yönetimi, coğrafi bilgi sistemleri, bilişim güvenliği ve internet teknolojileri, görüntü analiz, veri madenciliği, görüntü-ses işleme, sistem analizi, haberleşme sistemleri, mekanik sistem tasarım, yazılım, sistem destek ve eğitim, haberleşme yazılımları geliştirme, veri işleme, donanım ve bilgisayar
teknikeri alınacak.”
MİT insan kaynakları departmanına özgeçmiş bilgilerinizi göndermek için buradaki bağlantımıza tıklayıp ilgili birimlere ulaşabilirsiniz. MİT yeni yapılanma sürecinde personel istihdamına hız verecek ve tehditlere karşı önlemler alacak.

1 yorum:

  1. NURULLAH BİLGEHAN

    Merhaba;
    08.09.1980 tarihinde Mardin İli Mazıdağı İlçesinin Ömürlü köyünde doğdum. 1995 - 1996 yılları arasında Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesinde mezun oldum. (Bilgisayar, Daktilografi, Muhasebe, Bankacılık bölümlerinde) 1995 - 1996 yılları arasında Türkiye Halk Bankası Merkez şubesinde Stajyer olarak görev yaptım. (Mevduat, Provizyon, Muhasebe servislerinde) ÖN LİSANS (ANADOLU ÜNİVERSİTESİ)'nin son sınıf öğrencisiyim. (Bankacılık / Sigortacılık Bölümü) 1996 - 2013 yılları arasında GSM sektoründe faaliyet gösteren TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.(Turkcell Extra / Turkcell İletişim Hizmetleri)'nde Teknoloji / İletişim Danışmanı, Bayii Sorumlusu, Abonelik İşlemleri Sorumlusu, Satış Sorumlsu, Ürün Danışmanı vb. birimlerde görev yaptım. E sınıfı sürücüm belgem vardır. MS OFICE programlarını iyi derecede kullanabiliyorum. (Word, Excell, PowerPoind) Büro makinalarının kullanılması ve onarılması (Fax, Fotokopi, POS Makinası) (10 parmak KLAVYE kullanabiliyorum) İrt No: 0 534 412 21 21 – 0 532 717 35 35
    e mail : bennur21@hotmail.com

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.