Ziraat Bankası Personel Alımı Ne Zaman

 İşte iş arayan herkesin aklından geçen bir soru daha. Ziraat bankası personel alımı ne zaman yapılacak? Bu soruya Ziraat bankası insan kaynakları departmanından yanıt bulmak pek mümkün değil. Öyle ki banka memur alımı haberi Ziraat insan kaynakları sayfasına düşmeden bir çok sitede sayfalarca makalesi yapılıyor. Biz yine de buradaki bağlantımızdan Ziraat bankası insan kaynakları sayfasını yayınlamak istiyoruz.

 Ziraat Bankasına iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar için son günlerin Banka eleman alımı ilanlarına baktık. Finansbank Türkiye geneli eleman alımı yapacak. Bu ilanımızın ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Ziraat Bankası 2014 Personel Alımı Ne Zaman?

 Ziraat bankası 2014 personel alımları ihtiyaçlar doğrultusunda insan kaynakları departmanından yayınlanmaya devam edecek. Ziraat bankası memur alımlarını yine KPSS sınav sonuçlarına göre değil kendi şubelerindeki özel sınavlar ile yapacak.

Ziraat Bankası personel alımı

Sektördeki liderliğimizi çalışanlarımıza borçlu olduğumuzu biliyoruz. Bu nedenle, insanı merkeze alan insan kaynakları politikamızın hedefi çalışanlarımızın geleceğe güvenle bakmasını sağlamaktır.
Sürekli Gelişim Felsefemiz
Çalışanlarımızın çağın gereklerine ayak uydurabilen, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, başarı odaklı, sorumluluk bilinci gelişmiş bireyler olmaları bizim için önemlidir.
Ziraat Bankası sürekli gelişim felsefesi ile çalışanlarını kariyerleri boyunca destekler.
Geniş Kariyer İmkanları
Yaygın yurt içi ve yurt dışı şube ağımız tüm çalışanlarımıza iş tatmini sağlayacak kariyer imkânları sunar.
Çalışma arkadaşlarımızın yetkinliklerine uygun işlerde çalışması desteklenir.
Kendilerine sağlanan eğitimleri tamamlayarak kariyer hedeflerine yönelik bilgi ve becerilerini geliştiren çalışanlarımız farklı görev pozisyonları arasında hareket imkânı bulur.
Ziraat Bankası, yöneticilerini de kendi bünyesinden yetiştirmeyi tercih eder.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.