2014 Evde yapılacak ek iş ilanları

Biz isbasvurusu.org olarak ek iş arayan arkadaşlarımıza yönelik bir yol gösterici olması baabında yayınladığımız bu yazıdan evden para kazanma tekniklerini öğrenebilirsiniz. Part-time iş imkanları, Ek işler ve Evlere Ek iş veren firmalar Evde Ek iş imkanlarının dan yararlanabilirsiniz.

Ek iş ilanlarını takip ederek evde yapılabilecek olan bir çok iş bulunmaktadır. Sizde evde boş zamanlarınızda aile bütçesine katkıda bulunabilecek ek işler yaparak para kazanabilirsiniz. Ek iş evde sevdiklerinizden uzak kalmadan onlarla beraber zevkli zaman geçirerek ve para kazanarak zamanınızı daha iyi geçirebilirsiniz.

İşletmeler bir çok işlerinde adam çalıştırmak çok maliyet gerektiren işleri evlere yaptırarak tasarruf yapmaktadırlar. Bu işlerin sgk maliyeti, maaş maliyeti, yol ve
yemek maliyeti bu işleri kendi bünyesinde personel çalıştırarak yapması imkansız olabilecek noktalara getirmiştir.

Evlere ek iş veren firmaları internet ortamında araştırma yaparak, çevrenizden destek alarak yada firmalarla birebir iletişime geçerek yapabilirsiniz. Evde yapılabilecek olan işler anlamında nikâh şekeri yapımı, pasta, börek, yemek yapımı, davetiye katlama, kutu katlama, kına paketleme, mandal işi, takı yapımı, etiket işi, poşet katlama işi, iplik temizleme, kalem montajı, bebek şekeri yapımı, dikiş- nakış,boncuk işleme, evde çocuk bakımı, evde ütü işi, evde yıkama işi vb bir çok iş bulunmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.