2014 TCDD personel alımı

TCDD Personel Eleman Alımı yapıyor. Sizde TCDD’de çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz ? TCDD’de çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. TCDD İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları ya da kısaca TCDD ülkemizde demiryollarını kontrol eden resmi kurumdur. Demiryolllarının işletimlesi ve kontrolünü gibi ülkemizde demir yolu faaliyetlerini yürütmektedir. Osmanlıdan beri tarihi bulunan bu kurum 1927 yılında bu adı almıştır. Tülomsaş, Tüvasaş ve Tüdemsaş gibi birçok firmayı da elinde bulunduran TCDD’nin şu anda toplam olarak
35′binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

Ülkemizin kurumlarından biri olan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) farklı şehirlerde istasyonlarda veya daha farklı yerlerde farklı görevler yapacak yeni kişiler alacak.

Sizde hemen aşağıda verdiğimiz linkten Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’nin yapacağı olan alımlarda yapılacak olan alımları görebileceksiniz. Ülkemizin kurumlarından biri olan TCDD’de çalışarak kendine yeni bir iş bulmak isteyenlere müjde!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.