Akfa Holding iş başvurusu yap

 Sitemiz isbasvurusu.org sayfalarında Holding personel alımı haberlerini yayınlamaya devam ediyoruz. Bugün sizlere Akfa holding hakkında bilgiler verip Akfa holding insan kaynakları sayfasının bağlantısını yayınlamak istiyoruz.
Akfa holding iş başvurusu

Akfa Holding 1997 yılında kurulmuştur. Akfa Holding bünyesinde 1000 yakın çalışan ve farklı alanlar da hizmet veren 20 şirket bulunmaktadır. Holding şirketlerinin bir kısmı yurt dışında bir kısmı yurt içinde hizmet vermektedir. Şirketlerin 9 tanesi yurt dışında  11 tanesi yurt içinde hizmet vermektedir. Akfa holding insan kaynakları sayfasına buradaki bağlantımıza tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Akfa Holding hizmet vermiş oldu alanlar arasında; üretim ve sanayi, inşaat ve elektro mekanik, medikal ve bilgi teknolojileri alanında hizmet vermektedir. Holding
bir çok alanda yenilikçi hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Akfa Holding şirketleri;

* Delta Mühendislik

* Kabataş Mimarlık

* Entegre Satek

* Akfa Teknoloji

* Esman Elektronik

* Edata Elektronik Sanayi

* R2 Elektronik Servis

* Nurkay Makina

* Sama Tıp

* Atlas Sağlık Ürünleri

* Akfa Katar

* Akfa Construction

* E- Data Polska şirketleri hizmet vermeye devam etmekte ve her geçen gün yatırımlar yapan bir holdingdir.

Akfa Holding Kariyer
Holding en değerli varlığı olarak İnsan kaynağına çok değer vermekte ve yatırım yapmaktadır. Akfa Holding  çalışanlarına insan kaynağına yatırım yapmakta ve çalışanlarını eğitim ile desteklemektedir. Holding iş ilanları ile açık olan iş pozisyonlarını kapatmak için personel alımı yapmaktadır. Akfa Holding iş başvurusu yapmak için Akfa Holding iş başvuru formu doldurmanız ve insan kaynaklarına ulaştırmanız gerekmektedir. Akfa Holding yurtiçi ve yurtdışı işçi, eleman ve personel alımı yapmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.