Alpet İş Başvurusu Yap

Alpet iş başvurusu
Alpet petrol istasyonları personel alımlarına devam ediyor. Sizde aşağıdaki detayları inceledikten sonra Alpet iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. isbasvurusu.org sayfalarında çeşitli petrol istasyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Alpet iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

Alpet, Altınbaş Holding bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Alpet, Türkiye dışında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Arnavutluk bölgelerine de hizmetlerini sunmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine 1997 yılında temellerini atmıştır ve bünyesinde çalıştırdığı dinamik, genç ve yetenekli personelleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamıştır. Alpet bulunduğu enerji sektöründe fark yaratarak ve sunduğu farklı hizmetleri ile isminden söz
ettirmeyi başarmıştır.

Alpet şirketinin Türkiye genelinde 400'ü aşan istasyonu bulunmaktadır ve bu istasyon ağını genişletmek için çeşitli alanlarda fizibilite çalışmaları yaparak yatırımlarına devam etmektedir. Sektörünün öncü firmalarından birisi olan Alpet iş başvurusu yapabilir ve çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.