Atlas Hastanesi iş başvurusu

Atlas hastanesi iş başvurusu
 Hastane personel alımı haberlerini yayınlamaya devam ediyoruz. Özel atlas hastanesi personel alımlarından yararlanmak isteyen arkadaşlar buradaki bağlantımız ile Atlas hastanesi insan kaynakları departmanına ulaşabilirsiniz.
 isbasvurusu.org sitemizde yayınlanan diğer hastane başvuru formları:
Medical park hastanesi iş başvurusu
Dünyagöz hastanesi iş başvurusu

Özel Atlas Hastanesi, 1998 senesinde İstanbul/Ümraniye'de kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Atlas Hastanesi tıbbın çeşitli alanlarında hizmet vermektedir. Özel hastanenin toplam kırk adet yatağı, dört adet ameliyathanesi, iki adet doğumhanesi ve yoğun bakım üniteleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra hastaların rahatına önem veren hastanenin odaları tek kişiliktir. Tüm İstanbul
halkına sağlık konusunda hizmet veren Atlas Hastanesi kaliteye ve insan sağlığına oldukça önem vermektedir.

Uzman kadrosu ile sorunları hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır. Sizlerde bu son teknoloji ile hizmet veren özel hastanenin bir çalışanı olmak istiyorsanız hemen Atlas Hastanesi insan kaynakları sayfasından iş başvurusu yapabilirsiniz. İnsan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmanız gerekiyor. İş başvurularınız insan kaynakları departmanı tarafından incelendikten sonra sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.