Doğa Koleji yeni personel alımı iş başvurusu

Doğa Koleji personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Doğa Koleji’nde çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın. isbasvurusu.org Doğa koleji personel alımı haberlerini yayınlamaya devam ediyor.

Doğa koleji iş başvurusu
Doğa Koleji Personel Alımı yapıyor. Sizde Doğa Koleji’nde çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? Doğa Koleji’nde çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Doğa Koleji İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Doğa Koleji(gökdil koleji)özel doğa okulları

Doğa Koleji, eğitim alanındaki çalışmaları ile “Dünya Çocukları” yetiştirme sürecinde önemli bir rol
oynamaktadır. Doğa Koleji, Türkiye’nin eğitim teknolojilerine en fazla yatırım yapan eğitim kurumu olduğu için, Dünya’da ki 3500 okul arasından seçilerek 15 Nisan 2008′ de “Center of Excellence” ödülüne sahip oldu.

Amacımız; hayatı, insanları, doğayı seven ve koruyan, dünyayı ve gelişmeleri izleyen ve gelişimin parçası olabilen, bilime ve bilimsel çalışmalara açık, sorunlarını çözebilen, kendine güvenen, başkalarının haklarına saygılı, ülkesine ve çağına sorumlu, sanatı, sağlıklı yaşamayı ve sporu önemseyen ve bunu yaşam biçimi haline getiren, ailesinin ve ülkesinin gururlanacağı bireyler yetiştirmektir.

Biz; paylaşımcı, üretken, kendini sürekli yenileyen ve birbirini geliştiren bir ekibiz.
Başarılarla dolu geçmişimizi, geleceğimiz adına en önemli güç olarak görmekteyiz.
Doğa okulları personel stratejimiz; atak, dinamik, üretken, katma değer sağlayan ve bu özellikleri kurum kültürü ile pekiştiren, yeni katılımcıları kurumumuza kazandırmaktır

Doğa Koleji Personel Alımı iş başvurusu yapmak için tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.