Fort Otosan yeni personel alımları

 isbasvurusu.org sitemizi güncel olarak takip eden iş arayan arkadaşlar bilir, sitemizde yüzlerce Ford iş ilanı bulunmaktadır. Son günlerde medyada yayınlanan Ford yatırım haberlerinden sonra Ford personel alımı linkimizi tekrar yayınlamak istiyoruz. Ford otosan açık iş ilanlarına buradaki bağlantımıza tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Ford otosan iş başvurusu

Ford Otosan ülkemizin en güçlü holdinglerinden biri olan Koç Holding ile dünyanın dev otomotiv markası Ford Otomotiv ortaklığı ile kurulmuştur. Ülkemizde Gölcük / Kocaeli, İnönü / Eskişehir ve Kartal / İstanbul olmak üzere toplam 3 fabrikası bulunan Ford Otosan fabrika işçi alımı için mavi yakalı ilanları vermeyi sürdürmektedir.

Yine Ford Otosan staj başvurusu 2014 kayıtlarının açılması ile beraber fabrikaların bulunduğu bölgelerde ikamet eden meslek lisesi ve staj yapma zorunluluğu bulunan üniversitelerde okuyan öğrencilere umut ışığı olmaktadır. Geleceğini güvence altına almak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında bulunan Ford Otosan iş ilanları hem kendi internet sitesi üzerinden hem de insan kaynakları siteleri üzerinden yayımlanmaktadır.

Verilen ilanlara yapılan Ford Otosan iş başvurusu hemen incelenmeye başlanmakta ve açılan pozisyon için uygunluk taşıyorsa Ford Otosan insan kaynakları tarafından
mülakata davet edilmektedir. Bu aşamada Ford Otosan iş görüşmesi sizin işe alınmanızı belirleyen en önemli faktördür. Ford Otosan mülakat aşamasında çeşitli yetenek testleri uygulanarak alımlar gerçekleştirilmektedir. Verilen Ford Otosan iş ilanları ve Ford Otosan staj başvuruları için sayfamızı takip etmeye devam edebilir, yorum bölümünden soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.