Gama İnşaat İş Başvurusu Yeni İş İlanları

 Gama inşaat insan kaynakları departmanından sizde başvurunuzu gerçekleştirebilir açık iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. isbasvurusu.org sitemizde bulunan diğer inşaat personel alımı haberlerine de aşağıdaki bağlantılarımız ile ulaşabilirsiniz.
gama-is-basvurusu
Gama inşaat iş başvurusu

Gama İnşaat 1959 yılından bu yana inşaat alanında faaliyet göstermekte olan bir şirkettir. Gama İnşaat; güç santralları, petrol, çimento, petro kimya ve gaz tesisleri, fabrikalar, yüksek binalar, su arıtma tesisleri ve iletim hatları, köprü ve çeşitli altyapı yapımlarını gerçekleştiren ve aynı zamanda çeşitli enerji yatırımlarına yatırım yapan bir şirkettir. Gama inşaat iş başvurusu yapmak için buradaki bağlantımızı kullanabilirsiniz.

isbasvurusu.org sitesinde yayınlanan diğer inşaat başvuru formları burada:
Enka inşaat iş başvurusu
Ağaoğlu inşaat iş başvurusu
Dumankaya inşaat iş başvurusu
Rönesans inşaat iş başvurusu
Tekfen inşaat iş başvurusu

Gama Holding bünyesinde çok sayıda şirket bulunmaktadır. Gama Holding bünyesindeki şirketler;

* GAMA Endüstri Tesisleri İmalat ve Montaj A.Ş

* GAMA Enerji A.Ş.

* GAMA International BV

* GAMA Güç Sistemleri Mühendislik ve Taahhüt A.Ş.

* GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş. şirketleri ile
farklı alanalar da hizmet vermektedir.

Gama İnşaat ülkemizde ve yurt dışında bir çok projede çalıştırmak üzere farklı meslek gruplarından çok sayıda personel alımı, işçi alımı yapmaktadır. Şirket açık iş pozisyonları için eleman alımı yapmaktadır.

Gama İnşaat Kariyer
Gama İnşaat iş başvurusu yaparak sizde bu şirket bünyesinde çalışabilirsiniz. Gama İnşaat iş başvuru formu doldurarak size vereceğimiz link üzerinden Gama İnşaat İnsan Kaynakları departmanına ulaştırabilirsiniz. Açık pozisyonlara uygun adaylar iş görüşmesi ve mülakat için davet edilmektedir. İş görüşmesi olumlu geçen personele iş teklifinde bulunulmaktadır. Gama İnşaat yurt dışı tecrübesi ve yabancı dili olan kişilerin iş şansı daha yüksek olan bir şirkettir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.