Halkbank 2000 personel alacak

 Halkbank personel alımlarına devam ediyor. 2014 Halkbank eleman alımı servis görevlisi ve müfettiş yardımcıları arıyor. Bu eleman alımı ile Halkbank toplamda 2 bin kişiye iş olanağı sağlayacak. isbasvurusu.org sitemizde dün yayınlanan Halkbank ilanları aşağıdadır.
Halkbank 2 bin eleman alımı

Halkbank servis görevlisi alımı
Halkbank müfettiş yardımcısı alımı

Bankanın Servis Görevlisi pozisyonu için düzenleyeceği sınavın başvuruları 9 Haziran –   10 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Sınava, 1 Ocak 1984 ve sonrası doğumlu, 4 yıllık üniversite mezunu adaylar başvurabilecek. 2 – 27 Haziran tarihleri arasında başvuruları
gerçekleştirilecek Müfettiş Yardımcılığı sınavına ise 1 Ocak 1985 ve sonrası doğumlu, 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adaylar katılabilecek.


Halkbank’ın 14 bin 500 çalışanıyla Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verdiğini belirten Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu şunları söyledi:
 “Halkbank başarılı ve alanında yetkin kadrosuyla çok büyük bir aile. 2014 yılında hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmak için ailemizi biraz daha genişletmeye karar verdik. Bu sayede hem daha fazla müşterimize ulaşmayı hem de ülkemizde istihdamın artmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana ekonomiye verdiğimiz kesintisiz desteği, istihdam alanında da sürdürmekten memnuniyet duyuyoruz.”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.