İş Bankası personel alımı detayları netleşmeye devam ediyor

Türkiye İş Bankası Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde Türkiye İş Bankasında çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın. isbasvurusu.org olarak iş bankası memur alımı haberlerini yayınlamaya devam edeceğiz.

Türkiye İş Bankası, 1924 yılında kurulan ve cumhuriyet döneminde kurulan ilk ulusal bankadır. M.Kemal Atatürk’ün direktifleriyle alınan karar ile 26 Ağustos 1924′te kurulmuştur. O zamanlarda kumbara kullanımını arttırmış ve ülkemizde ilk ATM’yi açmıştır. Şu anda 1200′den fazla şubesi ve yaklaşık 5 bin adet ATM’si bulunan bu bankanın hisselerinin halka açık kısmı olan
bölümün çoğu yabancılara aittir. Türk bankacılığında birçok ilkleri gerçekleştiren Türkiye İş Bankası ülkemizin en büyük bankalarından teknoloji ile bankacılığın ülkemizde önde gidenlerindendir.

Türkiye İş Bankası 25 bin kadar çalışanına birçok farklı pozisyonda yeni kişileri alacak. Yaptığı sınavlar ile birçok farklı konuda personel alan iş bankası bu sınavlarına devam ediyor. Eğer sizde Türkiye İş Bankası’nın yaptığı sınavlara girmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.