İş Bankası Uzman Yardımcısı Alımı Sınavı Yapacak

 İş Bankası memur alımı için Uzman yardımcısı alımı sınavı yapacaktır. İş bankasında iş olanaklarına ulaşmak isteyen arkadaşlarımız isbasvurusu.org sitemizde daha önce de yayınladığımız iş bankası iş başvuru formunu kullanabilirler.
Türkiye iş bankası uzman yardımcısı alımı sınavı

Türkiye’nin en büyük bankasında büyük başarılara birlikte imza atmaya hazır mısınız? Bankamızın Genel Müdürlük Bölümleri ve Kurumsal Şubelerinde görevlendirilmek üzere Uzman Yardımcıları alınacaktır.

Sınavın, genel yetenek testi ve mesleki bilgi testinden oluşan ilk aşaması 9 Haziran 2014 ve izleyen günlerde gerçekleştirilecektir.

Diğer bankalar iş başvurusu yap:
Fortis iş başvurusu 
Garanti bankası iş başvurusu
HSBC iş başvurusu
Denizbank iş başvurusu
Finansbank iş başvurusu
İNG bank iş başvurusu
Vakıfbank iş başvurusu
Şekerbank iş başvurusu
Akbank iş başvurusu
Citibank iş başvurusu


Sınav başvuruları
3 Haziran 2014 Salı günü saat 10.00’a kadar kabul
edilecektir.
BAŞVURU KOŞULLARI
a. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
b. İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek, aşağıda yer alan yabancı dil sınavlarından asgari olarak belirtilen sonuçları elde etmiş olmak (Başvuranlar, seviye tespit sınavından aldığı notu 31.12.2014 tarihine kadar geçerliliğini koruyan bir sınav sonuç
belgesiyle belgelemelidir), Yabancı dil sertifikaları, değerlendirme merkezi aktiviteleri aşamasında ibraz edilmelidir.

*TOEFL sınavının CBT ve PBT versiyonları kabul edilmeyecektir. TOEFL sınavına yeni girecek adaylar 1239 kod numarasını belirterek sonuçlarını doğrudan Bankamıza da gönderebilirler.
c. Yazılı sınav tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak (9 Haziran 1984 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir),

d. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken 31 Temmuz 2015 tarihine kadar tecil ettirmiş olmak (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanlar en geç 1 Ağustos 2014 tarihi itibarıyla terhis olacak durumda olmalıdır.),
e. Üniversitelerin, 4 yıllık eğitim verilen aşağıdaki bölümlerinden mezun olmak (İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 1 Ağustos 2014 tarihinde mezun olup, bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.)
(*) Söz konusu bölümlerden mezun kişilerin başvuruları; işletme, iktisat, ekonomi, maliye, bankacılık ve dengi dallarda yüksek lisans yapmış olmaları şartıyla kabul edilecektir.
Yüksek lisans mezuniyetini en geç 1 Ağustos 2014 tarihi itibarıyla belgeleyebilmek gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.