İstanbul ek iş ilanları

 Taşı toprağı altın İstanbulda malum geçinmek zor. İstanbul ek iş imkanları ile sizde gelirinize ek kaynak sağlayabilirsiniz. Ev hanımları, öğrenciler ya da emekliler için isbasvurusu.org sayfamızda güncel olarak İstanbul ek iş ilanlarını yayınlamaya devam edeceğiz.

İstanbul’da part-time yada full time olarak çalışabileceğiniz yada evde ek iş olarak yapabileceğiniz çok sayıda iş bulunmaktadır. Bu işlerde önemli olan zamanınızın bir kısmını bu işlere ayırmanız yeterli olacaktır.

İstanbul’da Ek İş olarak yapılabilecek çok iş bulunmaktadır. Ev hanımı ve evde çocuğu bulunan çocuklarına bakarak diğer taraftan da anket doldurarak para
kazanabilirler. Öğrenciler ek iş olarak cafe ve restoran gibi yerlerde ek iş yaparak yada part-time olarak çalışarak para kazanabilme şansına sahiptir.

Üniversite öğrencileri kendinden alt sınıflara ek dersler vererek para kazanabilirler. İngilizcesi iyi olanlar yada matematik, kimya, fizik gibi alanlarda ek ders verme şansına sahiptir.

Emekli olanlar özel güvenlik görevlisi olarak, soförlük işi yaparak, yada danışmanlık gibi ek iş yaparak zamanlarını daha aktif ve para kazanarak geçirebilirler.

Evde ailecek yapılabilecek olan ek işleri yaparak para kazanabilirler. Ek iş  konulu kısmımızdan ek işler hakkına detaylı bir araştırma yaparak hangi işte daha iyi para kazanabileceklerini görerek ve kazançları hakkında bilgi alarak ek iş yapabilirsiniz.

Ek iş ilanları hakkında araştırma yaparak bu işe başlayabilirsiniz. Yorum kısmından İstanbul’da ek işler hakkında ek iş yapan arkadaşlar diğer okurlarımıza bilgi ve tecrübelerini aktarabilirler. Ek iş arıyorum diyenler, evde yapılacak ek iş imkanlarını ek işler kategorimizde inceleyebilirler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.