İstanbul Fatih belediyesi iş başvurusu yap

 Belediyede çalışmak isteyen arkadaşlar için Belediye iş olanaklarını isbasvurusu.org sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz. Aşağıda Fatih belediyesi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih belediyesi iş başvurusu
İstanbul'un en büyük ilçeleri arasında yer alan Fatih Belediyesi her sene personel işçi alımı gerçekleştirmektedir. Fatih Belediyesi iş başvurusu personel alımlarını kendi belediye sitesinden ya da aracı ilan sitelerinden duyurmaktadır. Fatih Belediyesi ve diğer tüm belediyeler bu aracı ilan sitesini kullanmaktadır. Sizlerde İstanbul'un ilçesi olan Fatih Belediyesinde personel olarak çalışmak istiyorsanız ilgili ilan sitesinden Fatih Belediyesi personel alımı ilanlarını inceleyebilir daha sonrasında iş başvurusu yapabilirsiniz.

Fatih Belediyesi her sene olduğu gibi bu senede sözleşmeli, daimi ve geçici gibi daha saymadığımız alanlara personel eleman alımları yapmaktadır. Fatih Belediyesine iş
başvurusu yapmak istiyorsanız sizler için aşağıda ilgili ilan sitesini paylaşıyoruz buradan diğer tüm belediyelerin iş ilanlarını takip edebilir kendinize uygun belediyelere iş başvurusu yapabilirsiniz.

Fatih Belediyesi Personel Alımı iş başvurusu için buradan ilan sitesine ulaşabilirsiniz.

BELEDİYE SANTRAL TELEFONLARI (Başkanlık Hizmet Binası)
453 1453 - 453 14 00
FABİM (Fatih Belediyesi İletişim Merkezi)
Tel: 444 0 176
Fax: (212) 453 14 83

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.