Metro holding iş başvurusu yap

 Holding insan kaynakları sayfalarını yayınlamaya Metro holding ile devam ediyoruz. İştiraki bulunan bir çok firma için eleman alımlarına hız veren Metro holding iş başvurusu aşağıdadır. isbasvurusu.org
Metro Holding 1977 yılında Van’da kurulmuştur. Bir Dünya Bankası projesi olarak başlamıştır. Metro kurulduğu yıllarda faaliyet alanı olarak büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar ile kanatlı hayvan yetiştiriciliği, kesimi, bunlara bağlı olarak et ve et ürünleri ile yan ürünlerinin ve diğer gıda maddeleri üretim ve pazarlaması alanında hizmet vermesi planlanıyordu. Buna istinaden 1985 yılında entegre et tesislerinin kurulmasına başlanmış ve 1988 yılında tesis tamamlanmıştır. Tesislerin tamamlanmasının ardından  Van-Et A.Ş. üretime başlamıştır. Metro holding iş başvurusu için tıklayınız.
Metro holding iş başvurusu


Metro Holding aynı zamanda bir çok farklı alanda hizmet vermekte olan bir şirkettir. Hizmet vermiş olduğu şirketler arasında;

* Metro Turizm

* Mepet

* Metro Maden

* Van Et

* Metro Civa

* Metro Kargo

* Metro Yağli

* Metro Turizm Otelcilik şirketleri ile değişik alanlarda hizmet vermekte ve bu şirketler bünyesinde çok sayıda çalışan iş imkanı sunmaktadır.

Metro Holding işe alım sürecinde adayların işe uygunluğu, eğitim, takım çalışmasına uyumu, değişime ve gelişime açık olan bireylerle çalışmak istemektedir.

Metro Holding Kariyer
Metro Holding iş ilanlarını size vereceğimiz link üzerinde takip ederek açık olan pozisyonlara Metro Holding iş başvurusu formu doldurarak Metro Holding iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Metro Holding İnsan kaynakları yapılan başvuruları değerlendirmeye almakta açık olan pozisyonlara uygun adayları iş görüşmesi ve mülakat için davet etmektedir. Metro Turizm bünyesinde çok sayıda şoför ilanı verilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.