Posta Gazetesi Sekreter iş ilanları başvurusu

Posta Gazetesi iş ilanları sekreter Ankara başlıklı makalemiz üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Ankara’da ikamet edenler için özel olarak hazırladığımı bu sayfamızda hem iş arayanlar, hem de eleman arayanlar ilan verebilirler. Bildiğiniz gibi sekreterlik artık hemen hemen bütün iş yerlerinde ihtiyaç duyulan bir meslek haline geldi. Öyle ki; hem işin rahatlığı hem de ücretin tatminkar olması bayanların dikkatini çekiyor. Fakat genelde sekreter arayan işveren bayanda bazı özellikleri istiyor. Mesela, diksiyonunun ve dış görünüşünün düzgün olması, işi pratik bir şekilde yürütebilmesi ilk akla gelenler arasında yer alıyor. Eğer sizde sekreter olarak çalışmak istiyorsanız veya iş
yerinize sekreter arıyorsanız yorum bölümünden ilan vererek arama yapabilirsiniz. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi(mail) yazmayı unutmayınız.

ACİL SEKRETER ARANIYOR

Ankara’da ikamet eden 25 ile 35 yaşları arasında, diksiyonu düzgün, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, gerektiğinde misafirlere çay ve kahve ikramında bulunabilecek bayan sekreter arıyoruz. Ücret görüşülür. Sosyal haklar verilecektir.

İŞSİZİM İŞ ARIYORUM

Ankara’da yaşıyorum yaşım 23. Daha önce bir Avukat yanında 3 yıl sekreter olarak çalıştım. İşimi ciddiye alır ve dört dörtlük yaparım. Diksiyonu düzgün, bakımlı ve dış görünüşüne özen gösteren bir bayanım. Uzun süreli çalışabileceğim bir iş arıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.