Posta gazetesi Şöför iş ilanları

Posta sarı sayfalar iş ilanları şöför başlıklı makalemize hoşgeldiniz. Posta sarı sayfalar sayfamızda şöför arayanlar ile şöför işi arayanlar ilan bırakabilirler. Üstelik vereceğiniz ilanlarınız için ücret ödemenize ve üye olmanıza gerek kalmadan aradığınızı kısa sürede bulabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir ilan ile aradığınız şöförü veya aradığınız şöförlük işini kolaylıkla bulabilir, aramalarınıza son verebilirsiniz. Yapmanız gereken yorum bölümünden ilanınızı oluşturmak ve size ulaşılabilmesi için iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde yazmanızdır. İster kendi ilanınızı verin, isterseniz de verilen
ilanlara iş başvurusu yaparak aramalarınızı hızlandırın.

ACİL ŞÖFÖR ARANIYOR

A2 ehliyetine sahip, motor kullanabilen şöför alınacaktır. İstnabul Güneştepe’de bulunan restaurantımıza gelen siparişleri hızlı bir şekilde yetiştirebilecek, İstanbul trafiğine hakim, 20 ile 30 yaşları arasında bay şöför alınacaktır.

ŞÖFÖRÜM İŞ ARIYORUM

15 yıldır şöförüm. Daha önce pek çok kez uluslararası tır şöförü olarak çalıştım. 40 yaşındayım ancak trafikte oldukça iyiyim. İşimi layıkı ile yaparım. Emekli oldum fakat ihtiyaçlardan dolayı çalışmak istiyorum. Antalya’da ikamet ediyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.