Sera Yapı İnşaat İş Başvurusu

Sera inşaat iş başvurusu
 İnşaat sektörü personel alımı haberlerimize devam ediyoruz. Sera yapı inşaat iş başvurusu için sizde buradaki bağlantımızdan insan kaynakları sayfasına ulaşabilir açık iş ilanlarına hemen başvuru yapabilirsiniz. isbasvurusu.org sitemizde yayınladığımız diğer inşaat firmaları iş başvuru formları burada.
Enka inşaat iş başvurusu
Ağaoğlu inşaat iş başvurusu
Dumankaya inşaat iş başvurusu
Rönesans inşaat iş başvurusu

Sera Yapı, 1995 senesinde Doktor Şani Şener isimli kişi tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze gelene kadar bir çok çeşitli inşaat projesinde yer almıştır ve bu inşaat projelerini en iyi şekilde tamamlayıp teslim etmiştir. Sera İnşaat şimdiye kadar 1 milyon m2'yi aşan inşaat projesi gerçekleştirmiştir. Sera Yapı ülkemizde ve yurt dışında ağırlıklı olarak inşaat
sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sera Yapı inşaat sektörünün yanı sıra gayrimenkul geliştirme ve stratejik yatırımlara da odaklanmıştır. Bunların yanı sıra Tav inşaat ve Tav inşaat firmasının bağlı bulunduğu tüm kuruluşların ortağıdır. Bu büyük inşaat şirketinde sizlerde personel olarak çalışmak istiyorsanız hemen ilgili kariyer sayfasından iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.