Telpa iş başvurusu yap

 Telpa iş başvurusu yapmak için doğru adrestesiniz. isbasvurusu.org olarak telpa iş başvuru formunu aşağıda yayınlamak istiyoruz.

Telpa iş başvurusu
Telpa 1994 yılında kurulmuştur. Telpa ülkemizde ilk defa GSM sisteminin Cep Telefonu ve Mobil Data Ürünlerinin dağıtım ve pazarlama faaliyetini sürdürmek üzere kurulmuştur. Telpa 2003 yılından günümüze kadar Samsung Cep Telefonları Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Telpa günümüzde 1000′e yakın personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Telpa bir çok başarılara imza atmış ve 2006 yılında Türkiye’de en çok vergi veren 98. kurum olmayı başarmıştır.

Telpa müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmaya devam ederek sektöründe son teknolojiye sahip modern altyapısı, satış ve pazarlama tekniklerini kullanarak
hızlı, güvenilir bir şirket olmayı başarmıştır.

Telpa Türkiye genelinde; 3500 bayi, 4600 satış noktası ve 1000’i aşkın büyük kurumsal şirket ile geniş bir müşterisi bulunan büyük ve kurumsal bir şirkettir. Telpa iş başvurusu yapmak için buradaki bağlantımızı kullanabilirsiniz.

Telpa bünyesinde çalışanlara 12 net maaş ödemesi ve sosyal olanaklar sunmaktadır. Satış ve Teknik Destek kısmında çalışanlara prim uygulaması da ilave olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda Telpa tüm çalışanlarının ulaşım ve öğle yemeğini vermektedir. Telpa’da bir yılını dolduran tüm personel özel sağlık sigortası ve Bireysel emeklilik sigortası yapılmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.