Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcıları Arıyor

 Banka eleman alımlarına Ziraat bankası sınav duyurusu ile devam ediyoruz. Banka personel alımlarını kendi düzenlediği sınav ile gerçekleştiren ziraat bankası iş başvurusu yapmak için sitemiz isbasvurusu.org u takip edebilir sınav başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu sıralarda iş bankası de uzman yardımcısı alımı sınavı yapacaktır, başvuru yapmayı unutmayınız.

Ziraat bankası müfettiş yardımcısı alımı
Ziraat Bankası 2014 Personel Alımı devam ediyor. Her yıl belli aralıklar ile personel alımı yapan Ziraat Bankası, 2014 yılında yine pek çok kişiye iş imkanı sağlıyor. 1867 yılında temelleri atılan Ziraat Bankası, Türkiye’nin en köklü bankalarından biridir. Bankacılık sektöründe rakip tanımayan banka, hem müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet ile, hem de ülkemize sağladığı iş istihdamı ile adından sıkça söz ettirmektedir. Bünyesinde çalışan personellerinin kariyer basamaklarını tırmanmaları için gerekli imkanları sunarak onların motivasyonunu da en üst düzeyde tutmaktadır.

Diğer bankalar iş başvurusu yap:
Fortis iş başvurusu 
Garanti bankası iş başvurusu
HSBC iş başvurusu
Denizbank iş başvurusu
Finansbank iş başvurusu
İNG bank iş başvurusu
Vakıfbank iş başvurusu
Şekerbank iş başvurusu
Akbank iş başvurusu
Citibank iş başvurusu


Ziraat Bankası 2014 yılında da büyüme hedefleri doğrultusunda yeni şubeler açmayı planlıyor. Açılan bu şubelere ve hazırda bulunan şubelere de eleman alımı yapacak olan banka, pozisyona uygun en iyi adayı belirleyerek alımlarını gerçekleştirmektedir. Ziraat Bankası şuan için MÜFETTİŞ YARDIMCILARI alımı yapacak.Alım için yazılı ve mülakat olmak üzere iki aşamada sınav yapılacak. Adayların mezuniyetlerine göre Mühendislik, Hukuk ve İdari olmak üzere 3 alanda yazılı
sınav uygulanacak. Başvuruda bulunacak olan adayların T.C. vatandaşı olmaları, 01.01.1984 ve sonrasında doğmuş olmaları gerekmektedir.Ayrıca, kamu haklarından mahrum olmamak, hiçbir resmi kuruma mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak, hem yurtiçinde hem de yurtdışında görev yapmasına engel olabilecek akıl veya beden hastalığı bulunmamak, erkek adaylar için işe alım tarihi itibari ile askerlik hizmetini tamamlamış veya ertelemiş olmak veya askerlikten muaf tutulmuş olmak, daha önce Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcılığı giriş sınavı’nın mülakatından başarısız olmamış olmak gerekmektedir. Bu kriterlere uyan adaylar 4 Mayıs 2014 saat 10:00′da yapılacak olan sınava girmeden önce sınav ücreti olan 25 TL’yi ödemiş olmaları gerekmektedir. Bankanın diğer iş ilanları için bankanın web sitesini takip edebilirsiniz. Gerkli bütün detaylar DUYURULAR bölümünden yayınlanmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.