İş Bankası Temmuzda Çağrı Merkezi Personeli Alacak

 İş Bankası Temmuz ayında çağrı merkezi için personel alımı yapacak. Bankada çalışmak isteyen arkadaşlar iş bankası eleman alımlarına katılmak için iş bankasının çağrı merkezi personeli alımı sınavına girmeniz gerekmektedir. isbasvurusu.org sitemizde daha önce de bilgilerini verdiğimiz iş bankası çağrı merkezi elemanı alımı haberlerine ulaşabilirsiniz.

ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANI ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ

Bankamız Çağrı Merkezinde gelen çağrılar ve/veya dış arama birimlerinde görevlendirilecek,

 Pozitif düşünen,  Müşteri memnuniyetinin
kurumlar için vazgeçilmez olduğuna inanan,

 Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 İletişim ve ikna yeteneğine sahip,  İnsan ilişkilerinde başarılı,  Güzel ve akıcı Türkçe konuşan,

 7 gün 24 saat vardiya düzeninde görev alabilecek,  Ekip ruhuna inanan ve iyi bir kariyer yapmayı hedefleyen,

çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere, 01 Temmuz 2014 Salı ve izleyen günlerde İstanbul’da Çağrı Merkezi Elemanı Alım Sınavı gerçekleştirilecektir.

İşe Alım Süreci

Alım süreci  Genel Yetenek Testi

 Telefon Mülakatı Mülakat olanaklarımız doğrultusunda, Memur pozisyonunda görevlendirilecektir.

Sınava başvurular 25 Haziran 2014 Çarşamba günü saat 10:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün


Türkiye İş Bankası, 1924 yılında kurulan ve cumhuriyet döneminde kurulan ilk ulusal baknadır. M.Kemal Atatürk’ün diretifleriyle alınanan karar ile 26 Ağustos 1924′te kurulmuştur. O zamanlarda kumbara kullanımını arttırmış ve ülkemizde ilk ATM’yi açmıştır. Şu anda 1200′den fazla şubesi ve yaklaşık 5 bin adet ATM’si bulunan bu bankanın hisselerinin halka açık kısmı olan bölümün çoğu yabancılara aittir. Türk bankacılığında birçok ilkleri gerçekleştiren Türkiye İş Bankası ülkemizin en büyük bankalarından teknoloji ile bankacılığın ülkemizde önde gidenlerindendir.

Türkiye İş Bankası 25 bin kadar çalışanına birçok farklı pozisyonda yeni kişileri alacak. Yaptığı sınavlar ile birçok farklı konuda personel alan iş bankası bu sınavlarına devam ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.