İş Bankası eleman alımlarına başlıyor

 İş bankası eleman alımı haberlerini isbasvurusu.org sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz. Aşağıdaki bağlantımız ile sizde iş bankası iş başvurusu yapabilir yine aşağıdaki personel alımlarından yararlanabilirsiniz. Şimdi gelelim İş bankası personel alımı haberlerine.

iş bankası personel alımları
İş Bankası her sene olduğu gibi bu senede personel alımı gerçekleştirecek.İş Bankası Personel Alımı 2014 (İş Bankası Personel Alımı İlanı Ve Şartları) İş Bankası personel alımı için sınav yapacakken, bu sınav ne zaman yapılacak? İş Bankası memur alım şartları neler? İş Bankası personel alım ilanları ve İş Bankası personel alımı 2014 sınav tarihi


Müfettiş Yardımcılığı Sınavı-25.05.2014
Yazılı mesleki bilgi sınavı ve genel yetenek testinden oluşan ilk aşama 25.05.2014 tarihinde gerçekleştirilecektir.

İş Bankası Personel Alımı 2014 (İş Bankası Personel
Alımı İlanı Ve Şartları)
Başvuru Koşulları

Uzman Yardımcılığı Sınavı-09.06.2014
Genel yetenek testi ve mesleki bilgi testinden oluşan ilk aşaması 9 Haziran 2014 ve izleyen günlerde gerçekleştirilecektir.

İş Bankası Personel Eleman Alımı İş Başvurusu İçin
Başvuru Koşulları

İstanbul Memur Alım Sınavı-07.05.2014
Bankamızın İSTANBUL’da bulunan Şubeleri ve Genel Müdürlük bölümlerinde görevlendirilmek üzere Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.

İş Bankası Personel Alımı 2014 (İş Bankası Personel Alımı İlanı Ve Şartları)
Başvuru Koşulları

Kocaeli Bölgesi Memur Alım Sınavı-07.05.2014
Bankamızın KOCAELİ bölgesinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere, Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.

Başvuru Koşulları

Adana, Bursa ve Diyarbakır Bölgeleri Memur Alım Sınavı-10.05.2014
Bankamızın Adana, Bursa ve Diyarbakır bölgelerinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere, Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.

İş Bankası Personel Eleman Alımı İş Başvurusu İçin
Başvuru Koşulları

Ankara, Kayseri ve Samsun Bölgeleri Memur Alım Sınavı-27.04.2014
Bankamızın ANKARA, KAYSERİ ve SAMSUN bölgelerinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere sınavla Memur alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Koşulları

Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım İlanı-05.05.2014
Bankamız Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavla Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.


Başvuru Koşulları

Türkiye İş Bankası, 1924 yılında kurulan ve cumhuriyet döneminde kurulan ilk ulusal bankadır. M.Kemal Atatürk’ün direktifleriyle alınan karar ile 26 Ağustos 1924′te kurulmuştur. O zamanlarda kumbara kullanımını arttırmış ve ülkemizde ilk ATM’yi açmıştır. Şu anda 1200′den fazla şubesi ve yaklaşık 5 bin adet ATM’si bulunan bu bankanın hisselerinin halka açık kısmı olan bölümün çoğu yabancılara aittir. Türk bankacılığında birçok ilkleri gerçekleştiren Türkiye İş Bankası ülkemizin en büyük bankalarından teknoloji ile bankacılığın ülkemizde önde gidenlerinden dir.


Türkiye İş Bankası 25 bin kadar çalışanına birçok farklı pozisyonda yeni kişileri alacak. Yaptığı sınavlar ile birçok farklı konuda personel alan iş bankası bu sınavlarına devam ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.