Securitas Güvenlik Elemanlarına 2 Tam Altın Dağıtıyor

Securitas Güvenlik iş başvurusu formunu isbasvurusu.org sitemizde yayınlamıştık. Güvenlik görevlisi olarak Havaalanlarında çalışmak ister misiniz? Securitas güvenlik eksik kadrolarını tamamlamak için atağa kalktı, her güvenlik görevlisi için 2 tam altın ödül olarak verilecek.

Securitas güvenlik iş başvurusu
Antalya Havalimanı’nda çalışacak güvenlik elemanı temini için ödül sistemi uygulaması başlatıldı. Securitas Güvenlik, kazandırdığı her güvenlik görevlisi başına çalışanlarına 2 tam altın veriyor.

24 ülkede, 180 havalimanında güvenlik hizmeti veren Securitas güvenlik şirketi, ICF Antalya Havalimanı’nda çalışacak güvenlik elemanlarının temini için ilginç
bir uygulama başlattı. Uygulamaya göre şirkette çalışan bir personel Secrutas’a kazandırdığı her güvenlik görevlisi başına 2 tam altınla ödüllendiriliyor. Personel sayısı arttıkça altın sayısı da katlanıyor.
Şirket uygulamayı özel olarak bastırılan broşürlerle
duyururken, “Arkadaşını öner ödülü” başlığı ile yapılan açıklamada ödül kazanabilme kriterleri şu şekilde sıralanıyor: “1 Haziran-30 Temmuz tarihleri arasında yeni adayları ekibe kazandırmak ve işe başlayan güvenlik görevlilerinin en az 3 ay çalışması.” Broşürde ayrıca ödül sistemine ilişkin rakamlara da yer veriliyor. Buna göre; 1 arkadaş getirine 2 tam altın, 2 arkadaş getirene 4 tam altın, 3 arkadaş getirene 6 tam altın verileceği duyuruluyor. Total kazanç sistemine göre yapılan hesaplamada ise en fazla elemanı şirkete kazandıran bir personel 10 bin lira, 2 personel ise 5’er bin lira kazanıyor. Sayılarda eşitlik olması halinde ödül oranı eşit olarak paylaştırılıyor.
Ödül sisteminin tamamen istehdama yönelik olduğunu kaydeden Securitas Akdeniz Bölge Müdürü Seçkin Özdemir şunları söyledi: “Özel güvenlik bir meslek olarak yeni algılanmaya başlandı. Son yıllarda Marmara Bölgesi başta olmak üzere, özel güvenlik sektöründe çalışma fırsatlarını artırmaya çalışıyoruz. Bunun için hem mevcut çalışanlarımıza hem de potansiyellere yönelik çeşitli kampanyalar oluşturuyoruz ve ödüllendirme sistemleri kurguluyoruz.”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.