25 Bin İnfaz Koruma Memuru Alımı

infaz koruma iş başvurusu
İnfaz koruma memuru alımı
 25 Bin infaz koruma memuru alımında direk bakandan açıklama var. Adalet bakanı Bekir Bozdağ ceza infaz kurumlarının dış güvenliğinin Adalet Bakanlığına devrine ilişkin yasayla, 5 yıl içinde dış güvenliğin kademeli şekilde Bakanlığa geçeceğini belirterek, bu kapsamda 25 bin civarında yeni infaz koruma memuru istihdam edileceğini açıkladı. isbasvurusu.org sitemizde daha önce de yayınladığımız infaz koruma memuru alımı haberlerine devam edeceğiz. İnfaz koruma iş başvurusu yapmak sitemizde çok kolay.

İNFAZ KORUMA MEMURU ALIMI DETAYLARI

Ziraat bankasının 2 bin memur alımı haberimiz sizinde ilginizi çekecektir.

Cezaevlerinde çalışan personelin büyük fedakarlıklarla görev yaptıklarını belirten Bozdağ, onların sıkıntılarını bildiklerini, atılması gereken adımların bir kısmını yerine getirdiklerini kaydetti. Ceza infaz kurumlarının dış güvenliğinin Jandarmadan Adalet Bakanlığına devrini öngören
düzenlemenin Meclis Genel Kurulunda olduğunu anımsatan Bozdağ, "Ekim'de Meclis açılınca inşallah yasayı çıkaracağız. Yasanın çıkmasından sonra cezaevlerimizin tamamının dışı güvenliği kademeli şekilde Adalet Bakanlığına geçmiş olacak. Bunun için 5 yıllık geçiş süreci öngörüyoruz" dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.