Bayramdan Sonra Personel Alacak Kurumlar

 Günler süren Bayram tatili sona eriyor. İş arayanların tekrar internetten başvuru yapması yada mülakatlara hazırlanması gerekiyor. isbasvurusu.org sitemizde günlerdir yayınlamaya devam ettiğimiz iş ilanlarını Bayram sonu eleman alımı yapacak firmalar olarak derlemek istiyoruz. Bayram tatili rehavetinden kurtulan iş arayan arkadaşlar ilk önce bu yazımızı incelerseniz mutlaka karlı çıkacaksınız.

BAYRAMDAN SONRA ELEMAN ALIMI YAPACAK FİRMALAR-KURUMLAR


 Bankalar personel alımlarına bayramdan sonra da devam edecek. Bunların bir örneği de Bank Asya. Bank Asya güvenlik görevlisi alımı ilanı yayınlayarak güvenlik istihdamı yapmayı planlıyor. Bank asya iş başvurusu yapmak için geç kalmayın. Finans bank ta personel alımına hızla devam ediyor. Finansbank ilanına buradan ulaşabilir sizde finansbank iş başvurusu yapabilirsiniz.

 Diyanet İşleri Başkanlığı Yurtdışı personel alımı için ilan yayınladı. Yurtdışında Diyaneti temsil etmesi gereken kişilerde aranan şartlara isbasvurusu.org sitemizde ulaşabilirsiniz. Diyanet iş ilanları Bayramdan sonra da yayınlanmaya devam
edecek. Ayrıca Adalet bakanlığı Kamuda 5060 yeni memur istihdamına hazırlanıyor. Memur olmak isteyen arkadaşlar bu ilanımızı da kesinlikle incelemelisiniz.

 Türk Telekom Bayram sonu personel alımına devam ediyor. Türk telekom iş başvurusu yaparak sizde açık iş ilanlarını inceleyebilir bu köklü kuruluşta iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. Türk Telekom ilanına ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.

 Aras Kargo özellikle kurye iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Aras kargo açık iş ilanlarına buradaki bağlantımız ile ulaşabilir hemen iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.