İş Bankası Bölgesel Memur Alım Sınavı

iş bankası personel alımı
İş bankası memur alımı
 İş bankası bölgesel memur alımı için sınav ilanı yayınlamıştır. Türkiyenin hemen her ilinde personel alımı yapacak iş bankası başvuru formuna aşağıda ulaşabilirsiniz. isbasvurusu.org banka eleman alımı ilanları yayınlamaya devam edecek.

BÖLGESEL MEMUR ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ


Bankamızın ANTALYA, DENİZLİ, GAZİANTEP, KAYSERİ, KONYA ve TRABZON bölgelerinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek
üzere sınavla Memur alımı izleyen aşamalar sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız

İşe Alım Süreci

Memur alım süreci

 Başvuru

 Genel Yetenek Testi

 Mülakat

 Belge hazırlama

olanaklarımız doğrultusunda, Memur pozisyonunda görevlendirilecektir. Sınava başvurular 11 Ağustos 2014 Pazartesi günü saat 10:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir.

İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı gönderilecektir. Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.