Samanyolu Koleji Personel alımları

Samanyolu Koleji iş ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. 1983 yılında faaliyetlerine başlayan Samanyolu Koleji, 1991 yılında Özel Samanyolu Fen Lisesini, 1992 yılında Özel Samanyolu İlköğretim Okulunu,1995-1996 yılları eğitim ve öğretiminde Özel Ülkü Ulusoy İlköğretim okulunu ve 2000-2001 yıllarında ise Özel Samanyolu Cemal Şaşmaz Kolejini ve Fen Lisesini açmıştır. Samanyolu Koleji, velilerin her zaman tercih ettiği okullar arasında ilk sırada yer almaktadır. Yaptığı
projelerden,spora,kültür ve sanattan,Bilim olimpiyatlarına kadar pek çok başarıya damgasını vurmuştur. Samanyolu Kolejleri öğrenciler için her imkanı sunmuş bir kolejdir. Sağlık,servis,yemekhane,pansiyon,eğitim alanları,spor tesisleri ve sosyal alanları ile mükemmelliyetçi bir kolejdir.

Samanyolu Kolejlerinde her yıl sonunda öğrencilerin yıllık çalışmaları sergilenir ve halka açık fuarlarda beğeni ile takip edilir. Üstelik sadece bir eğitim yuvası olmasının dışında sunduğu iş imkanları ile de her zaman tercih edilmektedir. Samanyolu Koleji iş ilanlarını kendi web sitesi üzerinden yayınlamakta olup, iş ilanlarını kendi sitesinden takip edebilir, iş başvurusu yapabilirsiniz. Kariyer hedefi olanlar için Samanyolu Koleji doğru bir seçim olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.