Ziraat Bankası Önlisans ve Lise Mezunu Personel Alımı

ziraat bankası iş başvurusu
Ziraat bankası personel alımı
Türkiye’nin lider bankalarından biri olan Ziraat Bankası önlisans ve lise mezunu personel alımı yapıyor. Her yıl yüzlerce kişiye iş imkanı sağlayan Ziraat Bankası,2014 yılında da pek çok kişiyi işe alacak. Özellikle önlisans ve lise mezunları için alım başlatacak olan banka, üniversite okuyanların yanı sıra lise mezunu olanlara da imkan tanıyor. Ziraat Bankası’nda çalışmak isteyen sayısız kişi var ve sizde onlardan biri olabilirsiniz. Bankanın iş ilanlarını ve sınavlarını takip ederek Ziraat Bankası bünyesinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Banka, sınav tarihlerini ve zamanını kendi web sitesi üzerinden yayınlayarak iş başvurusu yapmak isteyenlere olanak sağlıyor.

ZİRAAT BANKASI 2000 PERSONEL ALIYOR


Bankanın web sitesine giderek ilgili ilanlara göz atabilirsiniz. Ziraat Bankası şuanda 1000 banko görevlisi, 1000 servis görevlisi olmak üzere 2 Bin personel alımı yapacak. İlgili ilanların detaylarına internet üzerinden ulaşabilir, başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer bankalar iş başvurusu yap:
Fortis iş başvurusu 
Garanti bankası iş başvurusu
HSBC iş başvurusu
Denizbank iş başvurusu
Finansbank iş başvurusu
Vakıfbank iş başvurusu
Şekerbank iş başvurusu
Akbank iş başvurusu
Citibank iş başvurusu

 Türkiye’nin dört bir köşesinde yeni şubeler açmaya devam eden banka buna istinaden personel alımlarına da son hızla devam ediyor. Ziraat Bankası’nda çalışmak için ise, pozisyonun gerektirdiği kriterlere uymanız, yetenekli,takım
çalışmasına yatkın ve yeniliklere açık olmanız yeterli olacaktır. Eğer Ziraat Bankası bünyesinde çalışmak istiyorsanız bulunduğunuz ildeki Ziraat Bankası şubelerine giderek iş başvurusu yapabilirsiniz. Yada bankanın insan kaynakları sayfasından da başvuru yapmak mümkün. Ayrıca, bankanın yapacağı banko ve servis görevlisi pozisyonları için başvurular 14 Temmuz itibari ile başladı. Başvurular 10 Ağustos 2014 tarihinde sona erecektir. Sınav ise 11 Ekim 2014 tarihinde yapılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.