10 Bin Koruma Memuru İçin Kadrolar Hazır

 Koruma memuru olmak isteyen arkadaşlar sürekli olarak internette detayları takip ettiğinizi biliyoruz. Koruma memuru iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar isbasvurusu.org sitemizde 50 bin koruma memuru alımı ile ilgili detaylara ulaşabilir güncel olarak yayınlanan koruma memuru iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

10 BİN KORUMA MEMURU KADROSU TAMAM
koruma memuru iş ilanları
10 Bin koruma memuru alımı

Kamuda 10 bin yeni koruma memuru kadrosu açıldı. Bu uygulamayla Hükümet; statlarda, üniversite ve devlet öğrenci yurtlarında güvenliği sağlamak için önemli adımlar atmış olacak. TBMM’nin açılmasıyla birlikte hemen, 6222 sayılı yasada değişikliğe gidilerek; statlarda ve üniversitelerdeki özel güvenliğin yerine, devlet memuru statüsünde ”koruma memurlarının” yerleştirilmesi
kararı çıkarılacak. 6222 sayılı Spor’da Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine dair Kanun yasada değişikliğe gidilmesinden sonra, 10 bin kişilik kadro tayin edilecek. Koruma memurluğu için adayların hem üniversite mezunu olması hem de güvenlik sertifikasına sahip olması gerekiyor. Başvuranlar adayların, KPSS sonucuna bakılarak sırayla kadro verilecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.