212 AVM İş Başvurusu Personel Alımı

212 AVM iş başvurusu
 AVM eleman alımı haberlerimizi devam ediyoruz. Binlerce personel çalıştıran alışveriş merkezleri ihtiyaçları doğrultusunda eleman alımlarına devam ediyor. isbasvurusu.org sitemizde bugün 212 AVM iş başvuru formunu yayınlamak istiyoruz. Buradaki bağlantımıza tıklayarak 212 avm insan kaynakları sayfasına ulaşabilir başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

212 İstanbul Power Outlet bir çok yerli ve yabancı markayı bir arada bulabileceğiniz bir alış veriş merkezidir. 212 İstanbul Avm konum itibari ile Atatürk hava alanına yakın mesafede olup 3500 araç kapasiteli ve ücretsiz otoparkı bulunmaktadır.

212 İstanbul Avm içerisindeki mağazalarda her gelir seviyesinden kişilere alış veriş imkanı sağlamaktadır. Avm içerisinde bebekli ve engelli vatandaşlar için
tüm olanaklar sunulmuştur.

212 İstanbul Avm sinema, hazır gıda, giyim vb alanlarda hizmet vermekte olan mağazalarda ve temizlik, güvenlik, otopark gibi sunmuş olduğu diğer hizmetlerde de çok sayıda bay ve bayan personel çalıştırmaktadır.

212 İstanbul Avm iş ilanları ile açık olan pozisyonlara tam zamanlı yada part-time olarak çalışacak olan personel alımları yapmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.