Ahsel Holding İş Başvurusu

 Ahsel holding personel alımı yapmaya devam ediyor. Ahsel holding iş başvuru formuna ulaşmak için buradaki bağlantımızı kullanabilir açık iş ilanlarına başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. isbasvurusu.org sitemizde özel sektör iş ilanlarını yayınlamaya devam edeceğiz.

Ahsel Holding 1982 yılında kurulmuştur. Şirket, inşaat, turizm, gayrimenkul ve işletmecilik olmak üzere başlıca 4 ana iş kolunda ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Ahsel Holding ülkemizde Ankara, Antalya ve yurt dışında Kazakistan’da ofisleri bulunmaktadır.
ahsel personel alımı
Ahsel holding iş başvurusu

Kalite anlayışı, çevre duyarlılığı, müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önem ile bir dünya markası olmayı hedeflemektedir. Ahsel İnşaat şirketin Kaptan Gemisi konumundadır.

Ahsel İnşaat yurt içi ve yurt dışında bir çok önemli projeye gerçekleştirmiş bir şirket konumundadır. Toplu konut, akıllı  binalar, arıtma tesisi, iş ve alışveriş merkezleri, turizm tesislerinin yapımı ve işletmelerinde çok önemli projeler gerçekleştirmiş olan şirket
bu alanda gerek yut içi gerekse yurt dışında bir çok yeni projeler geliştirmektedir.

Ahsel Holding inşaat alanında Ahsel İnşaat ile edinmiş olduğu bilgi ve birikimi turizm alanında yatırımlara dönüştürmeyi başarmış ve Kemer Türkiz Otel, Intercontinental  Almaty, Türkiz Marina, Astana İş ve Alışveriş Merkezi gibi yatırımlar yapmıştır.

Ahsel Holding bünyesinde bulunan şirketlerde çok sayıda farklı meslek grubundan bay ve bayan çalışan bulunmaktadır. Şirket aynı zamanda yurt dışı iş ilanları ile yurt dışındaki projelerinde çalışacak olan personel alımı yapmaktadır.

Ahsel Holding Kariyer
Ahsel Holding iş başvurusu için size vereceğimiz link üzerinden yapacağınız bilgi paylaşımları Ahsel Holding İnsan Kaynakları tarafından gizli olarak tutulacak olup uygun olan adaylar iş görüşmesi ve mülakat için davet edilecektir.

2 yorum:

  1. Asım etli kazakistan da iş arıyorum ailem orada ben Türkiye deyim inşaat kalıpçıyım taş duvar ustasıyım kalıp montaj ve kurumlarını yapıyorum proje anlıyorum 5432715988

    YanıtlaSil
  2. Ben kalıpçıyım kazakistan da iş arıyorum endüstriyel kalip montaj ve kurulumu yapıyorum taş duvar kaldırım parkeri yapıyorum eger bana göre iş varsa lütfen ailem kazakistan da ben şuan Türkiye deyim

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.