Alkim Kağıt İş Başvurusu Yap

 Alkim kağıt eleman alımlarına hız kesmeden devam ediyor. Sizde Alkim kağıt tesislerinde çalışmak isterseniz buradaki bağlantımızdan Alkim kağıt iş başvuru formuna ulaşabilir açık iş ilanlarına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. isbasvurusu.org sitemizde özel sektör iş ilanlarını yayınlamaya devam edeceğiz.
alkim kağıt eleman alımları
Alkim Kağıt İş Başvurusu

Alkim 1948 yılında Alkali Madencilik adı altında kurulmuştur. Şirket İstanbul’da kurulmuş ve Madencilik ve Kimya Sanayi alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Alkim  1996 yılında İzmir / Kemalpaşa‘da yazı tabı ve kuşe kağıt tesisini kurmuş ve yılda 55.000 ton/yıl kapasite ile üretime başlamıştır. Şirket üretmiş olduğu ürünlerin %35 yurt dışına ihracat yapmakta olan bir şirket konumunda olup yaklaşık olarak 40 yakın ülkeye
ihracat yapmaktadır.

Şirket bünyesinde farklı meslek gruplarından çok sayıda çalışan bulunmaktadır. Şirket bünyesinde çalışanlara dil, din, ırk, bay ve bayan fark etmeksizin tüm çalışanlarına eşit fırsat üstünlüğü sunmaktadır.

Alkim eğitim ve sağlık alanında üzerine düşen sosyal sorumluluk projelerine destek vermektedir. Alkim maaşları yıllık olarak enflasyon ve performansa bağlı olarak artış yapılmaktadır. Maaşlar tecrübe, eğitim, yabancı dil, faktörler doğrultusunda belirlenmektedir.

Alkim Kağıt Kariyer
Alkim iş ilanları ile açık olan iş pozisyonlarına personel alımı yapmaktadır. Alkim iş başvurusu yapan adayların başvurularını kabul etmekte ve açık olan pozisyonlara uygun olan adayları iş görüşmesi ve mülakat ile değerlendirmektedir.

1 yorum:

  1. Merhaba,
    Filiz Akar 1978 doğumluyum. sizinle çalışmak ve Alkim kağıttan emekli olmak istiyorum. Tel: 05075425151

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.