Arnavutköy Devlet Hastanesi İş Başvurusu

 Arnavutköy devlet hastanesi ihtiyaç halinde personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizde buradaki bağlantımızdan hastane insan kaynakları sayfasına ulaşabilir başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Arnavutköy Devlet Hastanesi 2011 yılında kurulmuştur. Sağlık sektöründe hizmet vermektedir. 17.000 m2 arsa alanı, 5,742 m2 oturum alanı 30,350 m2 kapalı alanda 200 üzerinde yatak sayısı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Arnavutköy Devlet Hastanesi bünyesinde yemek, güvenlik, temizlik alanında çalışmakta olan çok sayıda personel bulunmaktadır. Bu pozisyonlarda çalışmakta olan ve çeşitli nedenlerden dolayı işten ayrılan personel yerine personel alımı yapılmaktadır.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Adres: Merkez
Mahallesi Fatih Caddesi No:3 Arnavutköy / İstanbul

Arnavutköy İletişim Bilgileri :0212 453 12 12

Arnavutköy Devlet Hastanesi Online Randevu Sistemi ile hastalarına istediği doktor ve saate randevu alma imkanı sunmaktadır.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Kariyer
Arnavutköy Devlet Hastanesi iş ilanlarını takip ederek size uygun olan açık iş pozisyonlarına personel alımı yapılmaktadır. Arnavutköy Devlet Hastanesi insan kaynakları departmanı iş başvurusu yapan adayların cv ve özgeçmişleri incelenmekte ve açık olan pozisyona uygun adaylar iş görüşmesi ve mülakat için davet edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.