Atlas İnşaat İş Başvurusu personel Alımı

 İnşaat firmalarının iş başvuru formlarını yayınlamaya devam ediyoruz. Ülkemizin dev firmalarından Atlas İnşaat iş başvurusu yapmak için doğru adres isbasvurusu.org. Buradaki bağlantımız ile sizde İnşaat sektöründe iş olanaklarına Atlas inşaat çatısı altında ulaşabilirsiniz.
atlas inşaat iş ilanları
Atlas İnşaat iş başvurusu

Atlas inşaat iş başvurusu yapmak isteyenler için iş ilanları yayınlandı. 1994 yılında kurulan Atlas İnşaat,inşaat ve taahhüt alanlarında faaliyet göstermektedir. Ender Haberdar tarafından kurulan firma, kurulduğu ilk günden bu yana belirlediği hedef doğrultusunda faaliyet göstermiş ve her zaman başarılı olmuştur. Adını kısa zamanda tüm ülkeye duyuran Atlas inşaat, sayısız projeye imza
atmıştır. Çizgisini sürekli yükseltmeyi amaçları arasında tutan Atlas inşaat, teknik kadrosu ve sağlam alt yapısı ile her zaman başarıdan başarıya koşmuştur. Edindiği tecrübeleri sürekli geliştirerek en iyi hizmeti veren Atlas inşaat, şuanda sadece yurt içinde hizmet verse de ileride yurt dışına da açılmayı hedeflemektedir.

İlgili inşaat iş başvuru formlarımız:
Ağaoğlu inşaat iş başvurusu
Dumankaya inşaat iş başvurusu
Rönesans inşaat iş başvurusu
Tekfen inşaat iş başvurusu
Soyak inşaat iş başvurusu
Bayraktarlar inşaat iş başvurusu

Gerek yaptığı başarılı projeler ile,gerekse yaptığı personel alımları ile ülkemize katkıda bulunan Atlas inşaat, şuanda iş ilanı yayınlamamış olsa bile, iş başvurularını sürekli kabul ediyor. Atlas İnşaat insan kaynakları sayfasında yer alan İnsan kaynakları bölümünden iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Atlas inşaat bünyesinde çalışmak istiyorsanız iş başvuru formunu doldurarak size uygun pozisyon oluştuğunda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.