Bayındır Hastanesi İş Başvurusu Yap

 Bayındır Hastanesi iş başvurusu yapmak için sizde buradaki bağlantımızdan Bayındır Hastanesi personel alımı ilanlarına ulaşabilirsiniz. isbasvurusu.org sitemizde hastane iş ilanları yayınlamaya devam edeceğiz.
bayındır hastanesi
Bayındır Hastanesi iş başvurusu

Bayındır Hastanesi temelleri 1992 yılında Bayındır Tıp Merkezi açılması ile Ankara’da kurulmuştur. Sağlık sektöründe vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek kaliteli ve uygun sağlık hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

Kurulduğu günden bu yana yatırımlarına aralıksız olarak devam eden Bayındır Sağlık Grubu bünyesindeki hastaneler aşağıdadır.

- Bayındır Hastanesi Söğütözü - Ankara
- Bayındır Hastanesi Kavaklıdere -Ankara
- Bayındır Diş Klinikleri  - İstanbul
- Bayındır Levent Tıp Merkezi - İstanbul
- Bayındır Hastanesi İçerenköy - İstanbul da bulunan hastaneleri ile sağlık alanında yatırımlarına aralıksız olarak devam etmektedir.

Bayındır Sağlık Grubu, yüksek teknolojiye sahip medikal ekipman ve donanımı, nitelikli ve deneyimli tam gün çalışan uzman tıp adamları, yardımcı sağlı personeli ile kaliteli
bir sağlık hizmeti vermektedir.

Bayındır Sağlık Grubu bünyesinde çok sayıda doktor, sağlık personeli, ebe, hemşire, yönetici, idareci, asistan, güvenlik, veri toplama görevlisi, temizlik personeli, yemekhane personeli vb pozisyonlara personel alımı yapılmaktadır.

Bayındır Hastanesi maaşları yapılan işin niteliğine ve görev tanımına göre değişmek ile birlikte yıllık olarak performansa bağlı olarak yıllık olarak maaş artışı yapılmaktadır. Ücret dışında sosyal yan haklar olarak, Kasa tazminatı, ulaşım, yemek, özel sağlık sigortası, lojman, hizmet ödülü, nakil tazminatı, izin vb sosyal imkanları bulunmaktadır.

Bayındır Hastanesi Kariyer
Bayındır Hastanesi İş İlanları ile açık olan pozisyonlara personel alımı yapmaktadır. Bayındır Hastanesi iş başvurusu yapmak için size vereceğimiz  bağlantı adresi üzerinden Bayındır Hastanesi insan kaynakları bölümüne ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.