Diyarbakır Büyükşehir belediyesi İş Başvurusu

 Belediyede çalışmak isteyen arkadaşlar için çalışmalarımız devam ediyor. isbasvurusu.org sitemizdeki belediye iş ilanlarına Diyarbakır büyükşehir belediyesi ile devam ediyoruz.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç haline açık olan pozisyonlara personel alımı yapmaktadır. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi belirli zamanlarda Kpss puanı yada kendi bünyesinde yağmış olduğu diğer sınavlarla memur ve sözleşmeli yada daimi işçi alımları yapmaktadır. Aynı zamanda Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi taşeron kadrosu içinde belediyenin farklı bölümlerinde, temizlik, güvenlik, çevre düzenlemesi, park ve bahçelere, otopark görevlileri vb alımları olmaktadır.

Ülkemizde büyükşehir kavramı ilk olarak Ankara ve İstanbul olarak 1984 yıllarda yaygınlaşmaya başladı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 1993 yılında büyükşehir olmuştur.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Adres: Elazığ Caddesi Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İletişim: 0412 229 48 80-97 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

Eski ismi Diyarbekir olan il 197 yılında Mustafa Kemal tarafından Diyarbakır olarak değiştirilmiştir.

Günümüzde Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi  43’ü merkez, 87’si kırsal olmak üzere 130 mahalleye hizmet götürmektedir.  Diyarbakır nüfusu 875 bindir.  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çok sayıda personel alımı  personel çalışmaktadır.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Dağılımı;
- 335 Kadrolu Memur
- 406 Kadrolu İşçi
- 158 Sözleşmeli İşçi
- 51  Geçici İşçi
- 1452 hizmet personeli alımı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kariyer
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ile iletişim bilgilerini kullanarak memur yada işçi alımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Önceden hazırlamış olduğunuz cv yada özgeçmişinizi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi insan kaynaklarına ulaştırabilirsiniz. Aynı zamanda taşeron firmaların personel alımı yaptığı da olmaktadır. Bu konular hakkında daha fazla bilgi almak için yukarıda verdiğimiz telefon numarası üzerinden yardım alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.