Edirne Belediyesi İş İlanları

 Edirne belediyesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizde Edirne belediyesi iş ilanlarından yararlanmak için aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. isbasvurusu.org sitemizde belediye iş ilanlarını yayınlamaya devam edeceğiz.

Edirne Belediyesi ihtiyaç halinde açık olan iş pozisyonlarına personel alımı yapmaktadır. Belediye belirli zamanlarda ve açık olan pozisyonlara KPSS sınavı yada Edirne Belediyesinin yapmış olduğu sınavlarla Belediye bünyesinde çalışacak olan Memur, Sözleşmeli İşçi ve Daimi İşçi alımı yapmaktadır.

Edirne Belediyesi dışarıdan sağlamış olduğu hizmetlerde çalışacak olan yine güvenlik personeli, oto park personeli, çevre düzenlemesi, park ve bahçe bakımlarında çalışacak olan farklı meslek gruplarından bay ve bayan personel alımı yapmaktadır.

Edirne Belediyesi aynı zamanda ilçelerde bulunan ve yukarıda saymış olduğumuz mesleklerden memur ve işçi alımı da yapmaktadır.

Edirne Belediye Başkanlığı Adres: Mimar Sinan Caddesi 22100 - EDİRNE adresinde bulunmaktadır.

Edirne Belediye Başkanlığı İletişim: 0284 213 91 40

Edirne Belediyesi Kariyer
Edirne Belediyesi il ve ilçelerinde memur ve işçi alımları hakkında belediye ile iletişime geçerek açık olan pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Önceden hazırlamış olduğunuz cv yada öz geçmişinizi yine girmiş olduğunuz Kpss puanını gösteren belge ile Edirne Belediyesi İnsan Kaynakları bölümüne ulaştırabilirsiniz. Belediyenin dışarıdan sağlamış olduğu hizmetler ve taşeron kadrosu hakkında bilgi edinerek açık olan iş pozisyonlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Daha fazla bilgi için yukarıda verdiğimiz telefon numarasını arayabilir ve insan kaynakları ile görüşebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.