Ege hastanesi İş Başvurusu

ege hastanesi personel alımı
ege hastanesi iş başvurusu
 Özel ege hastanesi iş başvurusu yapmak için sizde buradaki bağlantımızdan yararlanabilir CV bilgilerinizi hemen gönderebilirsiniz. isbasvurusu.org hastane personel alımı haberleri yayınlamaya devam ediyor.

Özel Ege Hastanesi 2001 yılından bu yana sağlık sektöründe hizmet vermektedir.  Özel Ege Hastanesi Denizli ilinde  6891 m2 kapalı içerisinde yer alan hastanemiz 121 yatak kapasitesi ve alanında uzman ve güler yüzlü personeli ile hastalarına kaliteli bir sağlık hizmeti vermektedir.

Hastan bünyesinde;  tüm temel cerrahi ve dahili branşlarında klinik, poliklinik, ameliyathane, yeni doğan ve yoğun bakım hizmetleri sunulmakta olup, hastane aynı zamanda  Denizli ilinde Kalp Damar Cerrahisinin yapıldığı ilk özel hastanedir.

Özel Ege Hastanesi hasta haklarına ve hastalara çok iyi bir sağlık hizmeti sunmak için gerekli olan tüm teknolojik ve insan yatırımını yapmakta olan bir hastanedir.

Özel Ege Hastanesi bünyesinde branşlarda uzman doktor, ebe, hemşire, sağlık memuru, asistan, idari bölüm çalışanları, güvenlik, temizlik, hasta bakıcı, yemek hane personeli olarak çok sayıda çalışan bulunmaktadır.

Özel Ege Hastanesi  iş ilanları ile açık olan iş pozisyonlarına personel alımı yapmaktadır. Özel Ege Hastanesi iş başvuru formu doldurarak İnsan Kaynakları bölümüne ulaştırabilirsiniz.

Yapılan tüm başvuruları İnsan Kaynakları değerlendirmekte ve açık olan pozisyona uygun adayları iş görüşmesi ve mülakat için davet edilmektedir.

Özel Ege Hastanesi Kariyer
Özel Ege Hastanesi maaşları, görev tanımına, yetkinliğe, eğitim ve tecrübeye göre belirlenmiş olan bir maaş sistemi bulunmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.