Eski İş Başvurusu

eski personel alımı
Eski iş başvurusu
 Eski personel alımı yapmaya devam ediyor. Eski iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar buradaki bağlantımız ile Eski iş başvuru formuna ulaşabilir hemen açık ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Eski işçi alımları dönem dönem yapılmaya devam ediyor.

Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi yani ESKİ personel alımı alımlarını düzenli olarak gerçekleştirmektedir. Eski'de çalışmak isteyen kişiler Eski insan kaynakları sayfasından iş başvuru formunu doldurabilirler. Eski'ye yaptığınız iş başvurusu kurumun insan kaynakları departmanı tarafından incelemeye alındıktan sonra uygun bulunan kişilere geri dönüş yapılarak işe alım süreçleri başlatılır.

Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi ESKİ, 1999 yılında kurulmuştur ve o yıldan beri Eskişehir ilinin su ve kanalizasyon işletmesini yapmaktadır. Eski'nin görevleri
arasında şunlar yer almaktadır; şehir'e yağan yağmur sularını güvenlik bir şekilde şehirden uzaklaştırmak, atık suları ve kullanılmış suları temizledikten, arıttıktan sonra şehirden uzaklaştırmak ile sorumludur. Bunun yanı sıra içme sularını güvenli ve sağlıklı bir şekilde abone sahiplerine ulaştırmak ile sorumludur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.