Garanti Teknoloji İş Başvurusu

 Garanti Teknoloji iş başvurusu yapmak için sizde buradaki bağlantımızdan Garanti teknoloji insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz.

garanti teknoloji iş ilanları
Garanti Teknoloji iş başvurusu
Garanti Teknoloji 1946 yılında Garanti Ticaret Türk Anonim Ortaklığı adı ile iç ve dış ticaret faaliyetleri göstermek amacıyla kurulmuştur. Bu şekilde ticari faaliyetlerine devam eden şirket 1983 yılında Doğuş Grubu bünyesine katıldı.

Şirket bünyesinde çok sayıda çalışan bulunmakta olup , takımlar halinde çalışma bulunmaktadır. Ekip çalışmasına ve ekip performansına çok önem verilmektedir.

Garanti Teknoloji  sektöründe olan tüm gelişimleri ve teknolojileri değerlendirmekte ve sonuçları değerlendirir ve şirket olumlu gelişmeleri şirketinde uygular.

Garanti Teknoloji işe alacağı personelde, aktif, iletişimi yüksek, değişim ve gelişime açık, müşteri ilişkilerinde başarılı kişilerle çalışmak istemektedir.

Garanti Teknoloji maaşları yıllık olarak enflasyon
ve performansa bağlı olarak artış yapılmaktadır. Maaşlar kişilerin yapmış olduğu işe, eğitim ve tecrübelerine göre belirlenmekte olan bir maaş sistemi dahilinde belirlenmektedir.

Garanti Teknoloji Adres: Evren Mah. Koçman Cad. No:34 Güneşli – İstanbul

Garanti Teknoloji  iş ilanları ile kendi bünyesinde çalışan evlilik, doğum, emeklilik vb nedenlerden dolayı işten ayrılan ve açık olan pozisyonlar için personel alımları yapılmaktadır.

Garanti Teknoloji Kariyer
Garanti Teknoloji iş başvurusu yapan adayları insan kaynakları değerlendirmekte ve uygun olan adayları iş görüşmesi ve mülakat için davet etmektedir. Garanti Teknoloji staj başvurusu yapan adayların başvurularını kabul etmektedir. Eğitime destek vermektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.