Gebze Medical Park Hastanesi İş Başvurusu

 Gebze medical park hastanesi iş başvurusu yapmak için doğru sitede yani isbasvurusu.org sitemizdesiniz. Gebze medical park hastanesi iş ilanlarına ulaşmak için buradaki bağlantımızı kullanabilir başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Gebze Medical Park Hastanesi 17000 metrekare kapalı kullanım alanı bulunan ve sağlık lanın da hizmet vermektedir. Hastane bünyesinde 49′u yoğun bakım olmak üzere yaklaşık 136 yatak kapasitesi ile halkımıza kaliteli ve uygun fiyata sağlık hizmeti sunmaktadır.

7/24 saat sağlık hizmeti sunulmakta olan hastane de tüm branşlarda uzman doktor ve yardımcı sağlık personeli ile nüfusu 300.000 bulan Gebze halkına hizmet vermeye devam etmektedir.

Kalp ve Damar Cerrahisi, El ve Mikro Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Göz Hastalıkları Cerrahisi, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji Cerrahisi, Üroloji, Estetik Cerrahi,
Kardiyoloji, Gastroenteroloji, Nöroloji, İç Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Çocuk sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon gibi alanlarda hizmet vermekte olan hastanede 60 yakın doktor ve toplamda 600 üzerinden çalışanı bulunmaktadır.

Hastane bölgede çok sayıda kişiye iş imkanı sağlamakta ve bir çok vatandaşımıza da kaliteli ve uygun sağlık hizmeti vermektedir.

Gebze Medical Park Hastanesi Kariyer
Medical Park Gebze iş ilanları ile açık olan pozisyonlara personel alımı yapılmaktadır. Medical Park Gebze İş Başvuru Formu doldurarak size vereceğimiz link üzerinden Medical Park Gebze iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.