Gebze Merkez Hastanesi İş Başvurusu

 Gebze Merkez Hastanesi iş başvurusu yapmak için sizde buradaki bağlantımızdan yararlanabilir başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Gebze merkez hastanesi iş başvuru formu için buradaki bağlantımızı kullanabilirsiniz. isbasvurusu.org hastane ilanlarını yayınlamaya devam edecek.

gebze merkez hastanesi iş başvurusu
Gebze Merkez Hastanesi
Özel Gebze Merkez Hastanesi Gebze-Kocaeli ilinde kurulmuş ve sağlık alanında hizmet vermektedir. Hastane 2003 yılında Hakan Höbek tarafından kurulmuştur.  Sağlık alanında uzman kadrosu ve teknolojik olarak son teknoloji ekipmanları ile kaliteli ve hastam memnuniyetine önem veren bir hastanedir.

Merkez Hastanesi sgk ve özel sağlık sigortaları ile anlaşması bulunmaktadır. Hastalar telefon ile randevu yada online olarak randevu alabilmektedirler.

Gebze Merkez Hastanesinde doktor, yardımcı sağlık personeli, ebe, hemşire, sağlık memuru, yemek hane, güvenlik personeli, asistan ve veri toplama görevlisi vb pozisyonlarda çok sayıda çalışan bulunmaktadır.

Gebze Merkez Hastanesi Adres: Güzeller Mah. Yeni Bağdat Cad. No. 583 PK: 41400 Gebze-Kocaeli

Merkez Hastanesi İletişim:  444 64 41  - 0262 644 10 10

Hastahane tüm çalışanlarına,  Irk, dil, din ve mezhep, cinsiyet, siyasi düşünce, felsefi inanç gibi nedenlerden dolayı çalışanları arasında herkese eşit fırsat üstünlüğü sunmaktadır.

Gebze Merkez Hastanesi Kariyer
Gebze Merkez Hastanesi iş ilanları ile açık olan pozisyonlara personel alımı yapılmaktadır. Gebze Merkez Hastanesi iş başvurusu yapan adaylar insan kaynakları tarafından başvuruları değerlendirilmektedir.

Merkez Hastanesi iş ilanlarını yerel basın yada kariyer sitelerine vermektedir. Merkez Hastanesi iş başvurusu için hastanenin insan kaynakları bölümü ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere vereceğimiz link üzerinden online iş başvurusu yapabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.